Gazeta Nacional


Join the forum, it's quick and easy

Gazeta Nacional
Gazeta Nacional
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» SHTEPIA BOTUESE “NACIONAL” SH.P.K
SHTEPIA BOTUESE “NACIONAL” SH.P.K EmptyThu Mar 19, 2009 11:05 pm nga Admin

Gallery


SHTEPIA BOTUESE “NACIONAL” SH.P.K Empty
Radio Nacional

SHTEPIA BOTUESE “NACIONAL” SH.P.K

Shko poshtë

SHTEPIA BOTUESE “NACIONAL” SH.P.K Empty SHTEPIA BOTUESE “NACIONAL” SH.P.K

Mesazh  Admin Thu Mar 19, 2009 11:05 pm

SHTEPIA BOTUESE “NACIONAL” SH.P.K
SHTEPIA BOTUESE “NACIONAL” SH.P.K Nacion10


Shtepia botuese “Nacional” Sh.p.k është një operator i ri në fushën e botimeve, por me ambice për t’u shndërruar shpejt në një subjekt konkurent në tregun shqiptar të shtypshkrimeve, etj.

Kjo ambicie buron përveç të tjerash edhe prej faktit të zotërimit të një stafi të ri të kualifikuar në perendim, ekpi drejtuesish të njohur në vend si manxherë, shkrimtarë përkthyes dhe teknicien të sprovuar, por dhe potencialit ekonomik.

Shoqëria me pergjegjësi të kufizuar “Nacional” Sh.p.k. e ka selinë në Tiranë, në ambintet e ish-Kinostudios “Shqipëria e Re” Tiranë.
Ajo është krijuar nga vellezërit Bucpapaj në fillim të vitit 2008.
Shoqëria e zhvillon veprimtarinë e saj në Shqipëri në perputhje me legjislacionin shqiptar në fuqi dhe në pajtim me dispozitat statutit të miratuar nga QKR-ja, por edhe jashtë vendit bazuar në rregullin dhe ligjin nderkombëtar.
Objekti i veprimtarisë së shoqërisë është, Shtëpi Botuese, Shtypshkronjë, Importues dhe eksportues librash, letre dhe lëndëve të para që lidhen me botimet dhe shtypshkrimet, Librari, botime të teksteve shkollore, botime dhe shtypje librash, gazetash, periodikësh, posterash letër dhe plastike, kartolinash. Shperndares libri dhe shtypi, kancelari, botime të ndryshme, art design, layout, kalendare, fletëpalosje, logo, postera të cdo lloji formati, etiketa, printime, çeqe, punime me reliev, punime me element sekret, holograme, shtyp me letër traktor, karta krediti, karta identiteti, karta telefonike, impiant për pergatitjen e filmit, liberlidhje, prerje kutish, broshura, katalogë, ftesa, strategji promocioni, spote në radio dhe në television, planifikim dhe blerje, materiale promocionale si korniza, sinjalistikë e brendshme, mbajtese broshurash, ekspozitore, dizenja për paketime dhe produkte të të gjitha llojeve, dizenja industriale, menu lokalesh. Importim letër fotografike, baner, pecikllas, profile alumini, per punime të ndryshme grafike dhe printime, adeziv. Shtyp dixhital i personalizuar, stampime në objekte publicitare, si bluza, kapele, stilolapsa, cakmakë, etj.
Konceptim dhe realizim grafik, postera, katalogë, revista, libra, broshura, fletëplosje, katgolë, kalendare etj.
Krijim, realizim dhe menaxhim i komunikimit total që nga reklamimi, desingn, granding, prodhim reklame, fushata publicitare në media të ndryshme dhe rrugeve të reja te komunikimit. Marketing i promocionit, maredhenjet publike, events, ekspozita etj. Manaxhim pavioni në panair, reklama me dhe pa ndricim, me fibra optike, neon, veshje makinash, injalistike objektesh.
Importim dhe tregtim i letres, kopjuterave, të rinj dhe të përdorur, me shumicë dhe pakicë, laptop, printerra, skanera, fotokopje, UPS, bateri, invertera, aksesorë, konvertuesa, adaptorë, pajijse në fushën e informatikës etj. Servis kopjuteri, sherbim asistence dhe këshillim.

Admin
Admin


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi